stopka_MP.png

O projekcie

Projekt MAM PRAWO jest reakcją Fundacji Nie Będziesz Szła Sama na rażące zaniedbanie  edukacji z zakresu prawa przez polski system oświaty.

W porozumieniu z młodzieżą Fundacja przygotowała projekt, który będzie odpowiedzią na ich prośby i potrzeby.

Dzięki współpracy z prawnikami udało się opracować program projektu, który właśnie czytacie.

Głęboko wierzymy, że praca nad tym projektem przyniesie oczekiwane efekty. Świadomość polskiej młodzieży, w kwestiach  przysługujących im praw, kuleje.

Celem projektu jest zbudowanie społeczeństwa, które powie MAM PRAWO!

Prowadzenie działań na rzecz dzieci i młodzieży powinno być priorytetem społeczeństwa obywatelskiego.

Konferencja MAM PRAWO. Problemy dzieci i młodzieży na tle regulacji prawnych.
    czw., 21 mar
    Hotel Courtyard by Marriott
    21 mar 2024, 10:00 – 22 mar 2024, 14:00
    Hotel Courtyard by Marriott, Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice, Polska
    Dołącz do nas na konferencji "MAM PRAWO"! Przyłącz się do ekspertów z dziedziny psychologii, pedagogiki i prawa, aby omówić kluczowe zagadnienia dotyczące problemów młodzieży. Zarejestruj się już teraz, aby zdobyć praktyczną wiedzę na temat skutecznej pracy z młodzieżą.
prelgenci.png